menu
person
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Work in progress » Épülő makettek » Katonai Járművek » Michael Wittmann utolsó Tigrise (AFV Club Tiger I Late (Wittman special))
Michael Wittmann utolsó Tigrise
SziklaDátum: Vasárnap, 2012-03-04, 22.31.04 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Még egy elkezdett projekt,ezúttal egy Tigris.
Annyit illik tudni erről a 007 toronyszámú kései PzKpfw VI(SdKfz 181)-ről,hogy ebben lelte halálát 1944 Aug.8.-án Caen közelében a második világháború legnagyobb harckocsizó ásza , Michael Wittmann SS-Hauptsturmführer

és legénysége Karl Wagner irányzó-tüzér,Günther Weber töltő-kezelő,Heinrich Reimers járművezető,Rudolf Hirscher rádiós lövész.
Ez lesz az első,de közel sem utolsó darabja a Wittmann kollekciómnak.

A doboz egy sima kései,vagy egy parancsnoki Tigris építését teszi lehetővé.4 matricát kapunk a készlethez.Ebből kettőt használhatnék a projekthez,egyet a 007 es commander megépítéséhez,és a 205-ös sima tigrishez.

Beépítek még egy eduard zimmeritet,amit most nem vennék már meg,mert egyrészről pontatlan,nem parancsnoki páncéloshoz van,meg már érzek magamban annyit,hogy megcsinálnám kézzel maratás helyett.De ha már megvan,felraktam.A készletben van egy kis lap réz,és esztergált lövegcső.
Kap még egy szépséges Friul papucsot,voyager kötelet,és némi házi barkácsot,de csak módjával.:)

Jelen pillanatban így állunk:








 
SziklaDátum: Vasárnap, 2012-03-11, 21.16.58 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Befejezettnek tekintem a test építését.
Ment bele anyag,349 gr eddig külső görgők nélkül.Azokat csak festés után rakom fel.
Az alu színű feljavítások készültek végül házilag csak.












brb
 
SziklaDátum: Szombat, 2012-03-17, 14.24.58 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
És azt hiszem az építés bevégeztetett.A két gépfegyvert csak festés után gondoltam helyretenni,plusz egy lakatot kell cserélnem,mert fotózáskor tűnt csak fel,mennyivel kisebb.:)
A zimmerit a tornyon sem akarta amit én.Ötödszörre sikerült csak felrakni(természetesen itt sem passzolt tökéletesen),és akkor is csak két darabban.Ez meg is látszik sajna rajta,kicsit megviselt lett,majd alapozáskor megmutatom.







 
SziklaDátum: Hétfő, 2012-03-26, 18.25.34 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
A haladás nem sok,de legalább le van alapozva.:)



brb
 
SziklaDátum: Vasárnap, 2012-04-08, 14.10.16 | Üzenet # 5
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Sárga alap kész.





 
SziklaDátum: Hétfő, 2012-04-09, 19.19.37 | Üzenet # 6
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
A kamó kész. Sajna közel sem olyan mint amilyet szerettem volna. angry
Nm tudom még mi lesz a sorsa. dry





 
SziklaDátum: Kedd, 2012-04-10, 19.15.55 | Üzenet # 7
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Újra gondoltam a kamót kicsit.
Hallgatva Ákosra kicsit megtoltam sárgával.És lám csodák csodája,szerintem sokkal jobban fest.
A szabályossággal nem túl sokat tudtam kezdeni,de megpróbáltam kicsit korrigálni.
Nekem legalábbis sokkal jobban tetszik.Már nem vagyok úgy elkenődve mint tegnap.:D






 
Work in progress » Épülő makettek » Katonai Járművek » Michael Wittmann utolsó Tigrise (AFV Club Tiger I Late (Wittman special))
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: