menu
person
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Work in progress » Épülő makettek » Katonai Járművek » Pz.Kpfw IV. (Őskövület Academi kit. Ennek megfelelően elég tré, nem sokat)
Pz.Kpfw IV.
SziklaDátum: Hétfő, 2013-02-11, 18.52.53 | Üzenet # 1
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Ezt elkezdve csereberéltem, sok mindent nem tudtam leszedni, újra pozicionálni, ezért van ami csálé sajna.
A készlettel nagy terveim nincsenek, inkább a festés utáni munkálatok gyakorlására szánom.








 
SziklaDátum: Vasárnap, 2013-03-10, 16.37.15 | Üzenet # 2
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
jelentem rés tömítve, lánc összerakva, tartó kész.
Érdekes ez az academy lánc. a hozzá adott meghajtó kerekek szélesebbek mint a láncon lévő lyukak, tehát használhatatlan.
A készletben lévők sem jók csak úgy, hogy belülről jelentősen el kellett vékonyítani a fogakat.  "50"
most jön a köténygyártás. A torony kötényt meg csak tologatom magam előtt, bár nagyjából kész az is. Lassan erőt kell vennem magamon a felrakáshoz biggrin




 
SziklaDátum: Kedd, 2013-03-12, 13.25.43 | Üzenet # 3
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Kész a kötény. Kicsit megdolgoztam, bár a fém szín miatt nem sok látszik a képen belőle. festve látványosabb lészen. smile




 
SziklaDátum: Péntek, 2013-03-15, 17.13.50 | Üzenet # 4
Generalisszimusz
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 49
Állapot: Offline
Szerintem kész vagyok. Nem lett top, de jobb mint a gyári bumszli. Kicsit keskenynek tűnik, de az a méret amit több embertől kaptam. Lehet a torony túl magas.
A lényeg, hogy én le nem bontom még egyszer. biggrin p
Pár szegecset lehet pótolnom kellene még a torony páncélon?






 
Work in progress » Épülő makettek » Katonai Járművek » Pz.Kpfw IV. (Őskövület Academi kit. Ennek megfelelően elég tré, nem sokat)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: